piątek, 6 kwietnia 2012

Happy Easter!

Przepraszam że tak rzadko piszę. Mój dzień jest zaplanowany od początku do końca i nie mam czasu na sesje. Pozatym ostatnio taka jest niby wiosna że na codzień ubieram się bardzo pospolicie.
Ostatnio dużo myślałam o miom stylu i stwierdziłam że czas eksperymentów się skończył i teraz będę bardziej stawiać na prostotę i jakość a nie na przełądowanie i zaskakujące połączenia. Wyglądam wtedy bardziej naturalnie. Wydaje mi się że od pewnego czasu zaczęłam się przebierać a nie ubierać, musze odetchnąć i na wiosnę postanowiłam ubierać się o wiele prościej.
Pierwszy raz od dłuższego czasu zaczęłąm akceptować siebie i swój wygląd. Nie mam już siły do diet. Próbowałam już wszystkiego ale i tak nie przezwyciężę tej siły. Pozostało mi tylko z tym żyć.


URODZINY BLOGA! Tak zbliżają się. Narazie nie mam pomysłu na post, bardzo chciałabym sesję w plenerze ale to nie wiadomo. Ale i tak szykujcie się na notkę specjalną!


 paznkocie robione przez Monczix (hahaha nowe przezwisko kochana, dziwne że jeszcze nikt na to nie wpadł ;D), to miała byc panterka i krzyż ;)


6 komentarzy: